HAKKIMIZDA
Image

Altunkent İnşaat 2000 yılında,  yaşamlara değer katmak ve sektöründe “ilk”leri yaratmak hedefiyle yolculuğuna başladı. Attığı cesur ve yenilikçi adımlarla bugüne kadar faaliyet gösterdiği her alanda bu hedefine ulaşan Altunkent İnşaat  en önemli değeri, Müşterilerinin  mutluluğu ve Altunkent markasına olan güvenidir.

Gittikçe genişlettiği yatırım alanlarında, konutta yarattığı marka kavramının da ötesine geçerek bir “yaşam markası” haline gelen Altunket İnşaat, günümüzde hem girişimci hem yüklenici hem de üretici olarak faaliyetlerine devam ediyor. Tarsus’ta hayata geçirdiği büyük konut sitelerinin yanı sıra iş merkezleri,  benzeri birçok yapıyı hayata geçirmeye devam ediyor.

İnşa ettiği binaları sahiplerine “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti Garantisi” ile teslim eden Altunket , “Müşteri Hizmetleri Birimi” de kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları anında gidererek kaliteli hizmet anlayışına yeni bir boyut kazandırıyor. Tarsus’ta toplu konut sektörüne kazandırdığı “Yeşil Vadi Evleri”, ve daha bir çok projeyle yeni sektörlere adım atarken geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilkelerinin sağlamlığına güvenerek faliyetlerine devam ediyor.